O penzionu

Penzion v současné době disponuje dvěma samostatnými čtyřlůžkovými apartmány se dvěma ložnicemi, oddělenými plnými dveřmi.Každý apartmán má možnost přistýlky. Dále jsou v objektu tři samostatné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, každý také s možností přistýlky.

Celková kapacita penzionu je 14 lůžek + 5 přistýlek

Jednotlivé apartmány a pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem vybaveným nádobím a spotřebiči(lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, varná konvice ), televizí a možností bezdrátového připojení k internetu. Každý pokoj je vybaven klimatizací, kterou je možno používat za příplatek.

Součástí penzionu je dvorek a rozlehlá zahrada s bazénem, hostům jsou zde k dispozici opalovací lehátka. Dále se na zahradě nachází prostorné posezení pod pergolou pro všechny hosty penzionu a jiné prostory pro různá sportovní vyžití. Na zahradě je také možnost grilování. Hosté si mohou zdarma zapůjčit gril na uhlí. Samozřejmostí je uzamykatelná úschovna kol a parkování před objektem. Na venkovní posezení navazuje prostorná společenská místnost s TV
a možností vytápění.